Mart Ayı “Ordu Kültürel Etkinlik Takvimi 2024” çerçevesinde; Ordu Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Anadolu Mayası Derneğinin düzenleyeceği “Sevgi Dilimiz: Yunus Emre” konulu Konferans, Konuşmacı Dr.Öğr. Üyesi Sn. Mustafa TATCI’nın anlatımıyla, 21 Mart 2024 Perşembe günü Saat: 10.00’da Ordu Kültür Sanat Merkezinde düzenlenecektir. Etkinliğe tüm halkımız davetlidir.
Program Adı: “Sevgi Dilimiz: Yunus Emre”
Konu: Yunus Emre ile ilgili Konferans
Konuşmacı: Dr. Öğr. Üyesi Sn. Mustafa TATCI
Tarih: 21 Mart 2024 Perşembe
Saat: 10.00
Yer: Ordu Kültür Sanat Merkezi
Davetiye
![MUSTAFA TATCI KONFERANS (4).png MUSTAFA TATCI KONFERANS (4).png](/Resim/448705,mustafa-tatci-konferans-4png.png?0)
![DAVETİYE (1).png DAVETİYE (1).png](/Resim/448704,davetiye-1png.png?0)
Afiş
![MUSTAFA TATCI KONFERANS (İnstagram Gönderisi) (1).png MUSTAFA TATCI KONFERANS (İnstagram Gönderisi) (1).png](/Resim/448706,mustafa-tatci-konferans-instagram-gonderisi-1png.png?0)
Haber Giriş Tarihi: 14.05.2024 Perşembe