Mart Ayı “Ordu Kültürel Etkinlik Takvimi 2024” çerçevesinde; Ordu Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile ORŞAYAD (Ordulu, Şairler, Yazarlar ve Sanatseverler Birliği Kültür Derneği) işbirliğinde, Ordulu Şairler ve Bestekarlarla “Şiirden Müziğe” Şiir ve Müzik Dinletisi Programı, Ordu Kültür Sanat Merkezinde düzenlendi.
Programa; Valimiz Sayın Muammer EROL, İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Sn. Uğur TOPARLAK, ORSİAD Yönetim Kur. Başkanı Sn. İdris ALTUNEL, ORŞAYAD Yön. Kur. Üyesi Sn. Tevfik KARABULUT, Ordu Üniversitesi, Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi, Prof. Sn. Sabri YENER, protokol üyeleri, sanatseverler, vatandaşlar katıldılar.
![06.03.2024_şiir dinletisi_1.jpg 06.03.2024_şiir dinletisi_1.jpg](/Resim/448341,06032024siir-dinletisi1jpg.png?0)
![06.03.2024_şiir dinletisi_2.jpg 06.03.2024_şiir dinletisi_2.jpg](/Resim/448342,06032024siir-dinletisi2jpg.png?0)
![06.03.2024_şiir dinletisi_3.jpg 06.03.2024_şiir dinletisi_3.jpg](/Resim/448343,06032024siir-dinletisi3jpg.png?0)
![IMG_1948.jpg IMG_1948.jpg](/Resim/448346,img1948jpg.png?0)
![IMG_2056.jpeg IMG_2056.jpeg](/Resim/448348,img2056jpeg.png?0)
![IMG_1968.jpg IMG_1968.jpg](/Resim/448345,img1968jpg.png?0)
![IMG_1978.jpg IMG_1978.jpg](/Resim/448347,img1978jpg.png?0)
![IMG_2007.jpg IMG_2007.jpg](/Resim/448350,img2007jpg.png?0)
![IMG_2054.jpg IMG_2054.jpg](/Resim/448349,img2054jpg.png?0)