Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

ORDU KİTAP FUARI 20 MAYIS’TA KAPILARINI AÇIYOR (16.05.2022)

ORDU BU FUARI BEKLİYOR

 

ORDU KİTAP FUARI 20 MAYIS’TA KAPILARINI AÇIYOR

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan “Ordu Kitap Fuarı” 20 Mayıs Cuma günü kapılarını açacak. Yüzlerce yayınevi ve birbirinden değerli şair ve yazar “Ordu Kitap Fuarı” ile Ordulularla buluşacak.

 

Yaptığı başarılı organizasyonlarla övgü toplayan Ordu Büyükşehir Belediyesi, şimdi ise muhteşem bir kitap fuarına imza atmaya hazırlanıyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan fuar, 20 Mayıs Cuma günü start alacak. Ordu Kültür ve Sanat Merkezi’nde (OKSM) düzenlenecek fuar ve etkinlikler 29 Mayıs Pazar gününe kadar devam edecek.

 

110 yayınevinin yer alacağı fuara, Türk edebiyatının birbirinden ünlü yazar ve şairleri de katılacak. Ayrıca etkinlik takvimi süresince ünlü isimlerin katılımı ile panel, söyleşi ve imza günleri de düzenlenecek.

 

BİRBİRİNDEN DEĞERLİ İSİMLER ORDULULARLA BULUŞACAK

 

20 Mayıs Saat 19.00’da Ordu Kültür ve Sanat Merkezi’nde Göksel Baktagir ve Yurdal Tokcan’nın sahne alacağı açılış konseri ile başlayacak olan ‘Ordu Kitap Fuarı’nda panel, söyleşi ve imza günleri düzenlenecek. Alanında kendini kanıtlamış 100’ü aşkın yazar, akademisyen, sanatçı, şairin konferans vereceği ve kitap imza günleri düzenleneceği fuarın, Karadeniz’de son yıllarda düzenlenen en yoğun ve katılımı yüksek etkinlik olacağı değerlendiriliyor. 

Kitap Fuarı tanıtım kitapçığını  aşağıdaki linkten indirebilirsiniz: 

https://www.ordu.bel.tr/Haber/45613/ordu-bu-fuari-bekliyor

okf_01_2022.jpg

okf_02_202.jpg