İstanbul’da faaliyet gösteren “Ordu Dernekler Federasyonunun” her yıl düzenlemiş olduğu “ORDU GÜNLERİ” etkinliği, Ordu Büyükşehir Belediyesi ile Ordu Dernekler Federasyonu işbirliğinde 12-15 Ekim 2017 tarihleri arasında “İstanbul Fatih Yenikapı Fuar ve Gösteri Merkezi” alanında gerçekleştirilecektir.
Kültürüyle, turizmiyle, ekonomisiyle Ordu ve ilçelerini hem Ordululara hem de Türkiye'ye tanıtacak olan etkinlik; halk, siyasetçi, bürokrat, sanatçı, akademisyen, sporcu ve iş adamları ile sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirerek 4 gün boyunca Ordu İli adına olumlu algı yaratacaktır.
Ordu Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü olarak katılacağımız Ordu Günlerine İstanbul’da yaşayan tüm hemşehrilerimizin katılımlarını bekleriz.
![ordu günleri.jpg ordu günleri.jpg](/Resim/223314,ordu-gunlerijpg.png?0)
![ordu günleri 1.jpg ordu günleri 1.jpg](/Resim/223315,ordu-gunleri-1jpg.png?0)