Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

KANAL 7’NİN “GÜNDÜZ GECE” PROGRAMI, 2. KEZ ORDU’DA PROGRAM ÇEKİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Vali İrfan Balkanlıoğlu'nun Ordu'nun kültür ve turizm potansiyellerini ulusal ve uluslararası platformda tanıtımını yapmak amacıyla başlattığı çalışmalar aralıksız devam ediyor.
 
Vali Balkanlıoğlu'nun bu kapsamda Ordu'ya davet ettiği Kanal 7’de yayınlanan “Gündüz Gece" adlı program ekibi çekimlerini tamamladı.
 
Türk Halk Müziği Sanatçısı Kürşat’ın kendine has sunumuyla ekrana gelen “Gündüz Gece” program ekibi ikinci kez geldikleri Ordu'da gerçekleştirdikleri çekimlerle Anadolu kültürünü gerçek tanıklarından dinlemek isteyenlerin buluştuğu, masallar ve efsanelerle harman olan bir programı ekranlara taşıyacaklar.
 
Anadolu’nun görülmemiş yerlerini izleyicileri için adım adım gezen ekip Ordu'da Fatsa Kabakdağ'da gürcü yemekleri, Bolaman Konağı, Aybastı Perşembe Yaylası ile değişik mekanlarda yaptıkları çekimlerde renkli görüntüler, türküler ve hoş sohbetler yer aldı.
 
Anadolu kültürünü gerçek tanıklarından dinlemek isteyenlerin buluştuğu, masallar ve efsanelerle harman olan 'Gündüz Gece’ programı, yapımcı-yönetmen Zeynep Tor, görüntü yönetmeni Atilla Güler, kameraman Kerem Danış ve ses teknisyeni Alperen Kaba'dan oluşuyor. Ekip, ekran başındakilere oturdukları yerden Anadolu’yu gezme imkanı sunuyor.
 
"Gündüz Gece" adlı programının Ordu çekimleri, önümüzdeki haftalarda Kanal 7 ekranlarında olacak.

001.jpeg

002.jpeg

003 (1).jpeg