Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

ORDU, “TRAVEL EXPO ANKARA FUARI”NDA TANITILACAK 23-26 MART 2017

Turizm şehri olma yolunda hızla ilerleyen Ordu, tanıtım fuarlarındaki yerini almaya devam ediyor.
 
Ordu, bu kez de 23-26 Mart 2017 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşecek “Travel Expo Ankara Turizm Fuarı”nda yerini alacak.
 
“Travel Expo Ankara Turizm Fuarı” ile açıklamada bulunan İl Kültür ve Turizm Müdürü Uğur Toparlak, “Ülkemizin sahip olduğu tarihi, turistik ve kültürel değerlerin etkili ve geniş bir şekilde tanıtılması ve pazar payımızın artırılması için, gerek yurtiçi gerekse yurtdışında Kültür ve Turizm Bakanlığımızca kamu-özel sektör işbirliği ile tanıtım faaliyetleri yürütülmektedir. Bu kapsamda, 23-26 Mart 2017 tarihleri arasında Ankara'da ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi’nde ATİS Fuarcılık tarafından gerçekleştirilecek olan ‘Travel Expo Ankara Fuarı’na ilimizi temsilen Ordu Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü olarak katılım sağlanacaktır” dedi.
 
“Travel Expo Ankara Turizm Fuarı”nın, kültür ve turizm potansiyeli açısından önemli bir destinasyon olduğunu ifade eden Uğur Toparlak, “Seyahat planlamak isteyenlerin uygun fiyat ve kalitede ulaşım, konaklama imkanları, gidilecek ve gezilecek yerler hakkında bilgi alacağı ve planlarım buna göre oluşturacağı alternatif tatil seçeneklerinde nihai tüketiciye sunulacağı müşteri hedefti bu fuar önümüzdeki yıllardan itibaren uluslararası fuar listelerinde yer alarak tamamen insanların tatil ve seyahat planlamalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Kültür ve Turizm Potansiyeli açısından önemli bir destinasyon olma özelliği taşıyan ‘Travel Expo Ankara Fuarı’nın bölge ve ülkemiz turizmine önemli katma değer yaratacağı ve ilimizin tanıtımına büyük katkılar sağlayacaktır” diye konuştu.
 
Toparlak, 23-26 Mart 2017 tarihlerinde ATO(Ankara Ticaret ve Sanayi Odası) Kongre ve Sergi Sarayında gerçekleştirilecek olan "Travel Expo Ankara Fuarı”nda yer alacak Ordu Standını tüm vatandaşların davetli olduğunu sözlerine ekledi.
 
TRAVELEXPO PROGRAM.jpg