Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

ATV A HABER SEYAHATNAME PROGRAM EKİBİ ORDU’YU TANITACAK (08.09.2015)

Atv A Haber Seyahatname program ekibi Ordu’da gerçekleştirdiği program çekimlerini tamamladı.

Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun, Ordu’ya yönelik tanıtım faaliyetleri kapsamında davet ettiği ATV’nin haber kanalı A Haber’de, Yurt Haberler Müdürü Kerim Ulak’ın sunuculuğu ve yapımcılığını yaptığı, Murat Tuzcu’nun görüntülediği “Seyahatname” programı, 3 gün boyunca Ordu’nun değişik yerlerinde çekimler yaptı.

Her bölümde farklı bir ilin tanıtıldığı, şehrin kültürel zenginlikleri ve doğal güzelliklerinin seyirciyle buluştuğu program kapsamında Ordu’nun yöresel yemekleri, muhteşem doğası, tarihi ve turistik yerleri, tüm yönleri ile ekranlara konuk olacak.

Ordu’nun tanıtımına sağladıkları katkıdan dolayı Atv A Haber Seyahatname program ekibine teşekkür eden Vali İrfan Balkanlıoğlu, “En çok izlenen programlara arasında yer alan “Seyahatname” programını Ordu’da görmekten ve ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Ordu’nun büyüleyici güzelliğini herkesin görmesini istiyoruz. Programınızda Ordu’ya geniş yer vererek tanıtmanızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum“ dedi.

Daha önce Ocak ayı içinde Ordu’ya geldiklerini belirten “Seyahatname” programının yapımcı ve sunucusu Kerim Ulak, “Ordu, kışın ayrı bir güzel, yazın ise farklı bir güzelliğe sahip. Ayrıca, insanları da çok misafirperver. Ordu’nun muhteşem güzelliği bizleri de çok etkiledi ve ailelerimizle birlikte tatilimizi Ordu’da geçirme fırsatı elde ettik. Ordu’ya gelen pişman olmaz. Sayın Vali İrfan Balkanlıoğlu’na da gösterdiği yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.