Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

“GEL GEZ” PROGRAM EKİBİ ORDU ÇEKİMLERİNİ TAMAMLADI (08.09.2015)

Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun daveti üzerine Ordu’ya gelen ve Harun Şen’in hazırlayıp sunduğu “Gel Gez” program ekibi Ordu’daki çekimlerini tamamladı.

Anadolu insanının sıcak sohbetini, keyifli muhabbetini ekrana taşıyan “Gel Gez” program ekibi, çekimleri Aybastı ilçesinde gerçekleştirdi.

“Gel Gez” program ekibi olarak daha önce Ordu’ya geldiklerini ve Ordu’nun doğal güzelliklerine, dereleri, gölleri, yaylaları ve yemyeşil doğasına hayran kaldıklarını belirten Harun Şen, ”Bu kez çekimlerimizi Aybastı ilçesinde yaptık. Doğanın güzelliği adeta bizi büyüledi. İnsanların misafirperverliği bizleri çok etkiledi. Sayın Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun, Ordu’nun eşsiz doğal güzelliklerini ve turizm potansiyelini tüm dünyaya tanıtmak ve göstermek için başlattığı yoğun tanıtım faaliyetlerine bizlerde program olarak destek veriyor, kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Aybastı İlçesi’nin birbirinden renkli görüntülerle anlatılacağı ‘Gez göz arpacık’ sloganı ile yola çıkan “Gel Gez” programı, 5 Eylül Cumartesi saat 19.00’da Ülke TV ekranlarında olacak.