Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

TÜRK SANAT MÜZİĞİ “BAHAR KONSERİ” OKSM’DE DÜZENLENDİ

Ordu Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Sanat Koroları, Türk Sanat Müziği Topluluğu tarafından Ordu Kültür Sanat Merkezi Büyük Salon’da “Bahar Konseri” gerçekleştirildi.

Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen “Bahar Konseri”ne ODÜ Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Sabri YENER, Ordu Baro Başkanı İlhan KURT,İl Kültür ve Turizm Müdürü Uğur TOPARLAK,  ile çok sayıda Türk Sanat Müziği dinleyicisi katıldı.

Sunuculuğunu Ayşen YILMAZ’ın  yaptığı, Şef Engin CANDAN yönetimindeki İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Sanat Koroları Türk Sanat Müziği Konseri’nde, Ayşen YILMAZ, Ayşegül ALTUNEL, Çiler AKDENİZ, Meltem YÜKSEL, Neriman ŞENEL, Nergis ÖZER, Muhittin YURTTAŞ, Turgut GÜNGÖR, Kemal GÜLDAŞ ,Ramiz EREN , Sezer BÖLÜKBAŞ, Yüksel KAYTAZ, İncila SAĞRA solist olarak yer aldı.

İki bölüm halinde gerçekleşen Türk Sanat Müziği Konseri’nde, koro ve solistler birbirinden güzel 23 eser seslendirdi. Ordulu sanatseverler, Türk Sanat Müziğinin unutulmaz şarkılarıyla keyifli bir akşam yaşadı.

İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Sayın Uğur TOPARLAK,  Sanat Koroları Türk Sanat Müziği Topluluğu’nu tebrik ederek, “Seslendirdiğiniz birbirinden güzel Türk Sanat Müziği eserleriyle bizlere güzel bir akşam yaşattınız. Hepinizi kutluyor ve hepinize  teşekkür ediyorum” diyerek, Şef Engin CANDAN’a çiçek takdim etti.

(29 Nisan 2015-Çarşamba)